Podjęcie współpracy ze Starą Mleczarnią S.A.

Podjęcie współpracy ze Starą Mleczarnią S.A.

Aktulności

Miło nam poinformować, że Polsko Niemiecka Giełda Pracy sp. z o.o. podpisała umowę współpracy z przedsiębiorstwem Stara Mleczarnia S.A., dotyczącą pozyskania nowych pracowników dla niniejszego pracodawcy. Pragniemy przypomnieć, iż wszystkie firmy zatrudniające za naszym pośrednictwem pracowników, są rzetelnie sprawdzane i posiadają odpowiednie certyfikaty państwowe pozwalające na zatrudnianie obcokrajowców na terenie całej Unii Europejskiej.

Podjęcie współpracy ze Starą Mleczarnią S.A.

Stara Mleczarnia w Zielinie na Kaszubach to zakład o długiej i bogatej tradycji sięgającej okresu międzywojennego. Piwnice zakładu, w którym dzisiaj dojrzewają sery zostały zbudowane w 1928 r. Lata ciężkiej pracy oraz doświadczenie pracowników przełożyły się nie tylko na wysoką pozycję firmy, ale również – co niezwykle istotne – na doskonałą i bezkonkurencyjną jakość wyrobów.

Ulokowany w jednym z najczystszych regionów Polski zakład mleczarski zajmuje się produkcją serów, opierając się na tradycyjnych, sprawdzonych recepturach. Nie stosuje sztucznych aromatów, barwników, polepszaczy, ani produktów modyfikowanych genetycznie. W 2007 r. Stara Mleczarnia uzyskała certyfikat produkcji serów ekologicznych. Sery wytwarzane przez Starą Mleczarnię są ekologiczne, ponieważ zgodnie z filozofią oraz misją firmy i jej pracowników, celem jest wspieranie zdrowego i ekologicznego stylu życia. Czyni to poprzez dostarczanie Klientom unikalnych i pełnowartościowych serów, produkowanych z troską o środowisko naturalne. Warte zaznaczenia jest, iż wykorzystywane mleko pochodzi wyłącznie z lokalnych certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, spełniających rygorystyczne normy nakładane przez Unię Europejską. Zakład stawia również na tradycyjne metody wytwarzania serów. Ceni wiedzę i umiejętności mistrzów serowarstwa. Stosuje nowe technologie, ale nie pełną automatyzację procesu produkcji – sery tworzą ludzie, nie maszyny.

W 2016 r. firma podpisała kontrakt o współpracy z dużymi partnerami. Była to wielkopowierzchniowa sieć handlowa oraz największy dystrybutor produktów ekologicznych w Polsce. Rok 2017 to kolejne sukcesy. Stara Mleczarnia pomyślnie przeszła wówczas audyt jako producent marki prywatnej największej sieci handlowej w Polsce.

Zakład jest członkiem Polskiej Izby Żywności Ekologicznej (PIŻE), zrzeszającej rolników, producentów, przetwórców i sprzedawców certyfikowanej żywności ekologicznej. Misją PIŻE jest propagowanie zdrowego stylu życia i właściwego odżywiania poprzez edukowanie polskiego społeczeństwa w zakresie produktów ekologicznych i ich pozytywnego wpływu na zdrowie. Ponadto organizacja zajmuje się szerzeniem informacji na temat ekologicznych sposobów uprawy, hodowli oraz przetwórstwa bio żywności. Podobnie jak pozostali członkowie PIŻE, Stara Mleczarnia wspiera kampanię JEMY EKO, promującą zrównoważoną produkcję, dystrybucję i konsumpcję żywności oraz wspierającą swoisty ekologiczny patriotyzm, przejawiający się w wybieraniu przez konsumentów krajowych produktów ekologicznych. Nie bez powodu jej produkty posiadają „clean label”. To używane w przemyśle spożywczym pojęcie znaczy tyle, co „czysta etykieta” i charakteryzuje wysokiej jakości naturalne produkty, pozbawione wszelkich substancji mogących mieć zły wpływ na zdrowie. W dbaniu o środowisko naturalne owo przedsiębiorstwo uczyniło krok więcej, zamieniając opakowania z plastiku na bioopakowania – całkowicie ekologiczne, wykonane z surowców roślinnych takich jak skrobia i celuloza.

Dlaczego warto podjąć pracę w Starej Mleczarni? Dołączysz do wyjątkowego zespołu ludzi, którzy kochają swoją pracę. Twoje zaangażowanie oraz sumienna praca z pewnością zostaną docenione, a dobra i przyjazna atmosfera pozwoli Ci szybko zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Sprawnie zarządzana i ciągle rozwijająca się firma, sprawia, że możesz być spokojny o swoje zatrudnienie. Ponadto pracodawca gwarantuje darmowe zakwaterowanie oraz atrakcyjne stawki godzinowe. Zapewnia również załatwienie wszelkich formalności związanych z przyjazdem do Polski, takich jak pozwolenia, wizy czy karty pobytu.

Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji online. Liczba wolnych miejsc jest ograniczona.

Wejdź na praca na produkcji 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments