Podjecie współpracy z MERCEDES

podjecie współpracy z MERCEDES

Miło nam poinformować Państwa, że nasza spółka Polsko Niemiecka Giełda Pracy stanie się częścią elektrycznej rewolucji na drogach.

Podjęliśmy współpracę ze spółką Mercedes-Benz Manufacturing Poland, zarządcą fabryki baterii elektrycznych i silników, będącej częścią sieci fabryk zespołów napędowych Mercedes-Benz – światowego lidera wśród producentów aut osobowych oraz dostawczych.

W ramach naszej umowy o współpracy zobowiązaliśmy się dostarczyć 150 pracowników do fabryki Mercedes-Benz położonej 70 kilometrów na zachód od Wrocławia w gminie Jawor, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Łącząc w sobie najwyższe standardy branży motoryzacyjnej z ideą „Przemysł 4.0”.

Zakład w Jaworze będzie produkował czterocylindrowe silniki benzynowe oraz wysokoprężne oraz baterie elektryczne do samochodów osobowych marki Mercedes-Benz. Fabryka ta będzie jednym z kluczowych elementów w łańcuchu produkcyjnym marki w Europie Wschodniej. Jej uruchomienie pozwoli na zwiększenie zdolności produkcyjnych koncernu.

Uruchomienie fabryki w Jaworze będzie kolejnym znaczącym krokiem w 130 letniej historii marki, która rozpoczęła się w 1883 roku. Fabryka ta będzie kontynuacją założeń, które przyświecały założycielom marki, których to połączyła pasja do motoryzacji i pragnienie nieustannego rozwijania technologi używanych w tej gałęzi przemysłu. Od tamtej pory rozwiązania oferowane przez koncern Mercedes-Benz nieustanie zmieniają bieg historii motoryzacji a tym samym bieg historii ludzkości i świata.

Dlatego właśnie niezmiernie cieszymy się, że również i nasza spółka będzie częścią historii tej znamienitej marki, a nasze działania przyczynią się do budowy teraźniejszości i przyszłości motoryzacji.

Pozyskani przez nas pracownicy fabryki Mercedes-Benz w Jaworze staną się ogniwem zmian i rozwoju światowego rynku motoryzacyjnego i alternatywnych układów napędowych. Wierzymy, że załoga fabryki w Jaworze wyznaczać będzie standardy w technologii i innowacyjności, wykorzystując potencjał, historie oraz globalne doświadczenie, które niesie ze sobą marka Mercedes-Benz.

Dodatkowo inwestycja koncernu Mercedes-Benz to nie tylko 1000 nowych miejsc pracy w samej fabryce, ale kolejne miejsca pracy wygenerowane u kooperantów, poddostawców i usługodawców w regionie. Firma zamierza również aktywnie działać w ramach podnoszenia kwalifikacji absolwentów szkół technicznych w regionie. Szkolenia przeprowadzane przez wykwalifikowanych ekspertów z Niemiec pozwoli na transfer umiejętności i wiedzy na temat innowacji technologicznych i organizacyjnych, oraz nowoczesnych metod zarządzania, przyczyniając się do dalszego wzrostu produktywności gospodarki regionu.

Przyszli pracownicy fabryki będą mogli liczyć na dobre, a co najważniejsze uczciwe i zgodne z prawem traktowanie przez swojego pracodawce, który wielokrotnie podkreśla fakt tego, że działa w myśl filozofii compliance – oznaczającej zgodność, przestrzeganie oraz respektowanie. Pod pojęciem compliance w koncernie Daimler rozumiane jest przestrzeganie wszystkich – istotnych dla modelu biznesowego – przepisów prawa, regulacji i dobrowolnych zobowiązań, a także odpowiednich wewnętrznych procedur i wytycznych, podczas wszelkich działań koncernu.

Pracodawca zobowiązuje się między innymi do zapewnienia swoim pracownikom:

  • darmowego zakwaterowania
  • atrakcyjnych stawek godzinowych
  • szkolenie i kurs na wózek widłowy sztaplarkę

Jeżeli chcesz zostać częścią nadchodzącej rewolucji elektrycznej na polskich, europejskich i światowych drogach, a ponadto szukasz pewnego zatrudnienia w firmie o potwierdzonej i ugruntowanej pozycji na rynku, wyznaczającej najnowsze trendy w branży motoryzacyjnej. To oferta pracy w nowo powstałem fabryce Mercedes-Benz w Jaworze, może być idealną propozycją dla Ciebie.

Zapraszamy do wygodnego składania aplikacji online. Proszę pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona! Wszelkie formalności i pozwolenia w tym karty pobytu zapewniamy my jako agencja pośrednicząca w zatrudnieniu.

Aplikuj już teraz i stań się częścią przyszłości motoryzacji.

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Doradca GSM

Doradca GSM

Leave a Replay