Podjęcie współpracy z Langeo Construction S.A

Podjęcie współpracy z Langeo Construction S.A

Podjęcie współpracy z Langeo Construction S.A

Pragniemy poinformować, że Polsko Niemiecka Giełda Pracy sp. z o.o. podpisała umowę współpracy z kolejnym pracodawcą – Langeo Construction S.A. Tym samym rozpoczynamy pozyskiwanie nowych pracowników dla wspomnianej firmy. Zaznaczamy, że współpracujemy jedynie z rzetelnymi i sprawdzonymi przedsiębiorstwami, które otrzymały stosowne certyfikaty państwowe umożliwiające zatrudnianie obcokrajowców na obszarze całej Unii Europejskiej. Dbamy o zadowolenie tych, którzy nam zaufali, dlatego osoby podejmujące pracę za naszym pośrednictwem mogą czuć się całkowicie pewnie i bezpiecznie. Dokładnie sprawdzamy każdą współpracującą z nami firmę i dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacji przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

Podjęcie współpracy z Langeo Construction S.A

Firma, którą chcemy Państwu przedstawić to Langeo Construction S.A z siedzibą w Łodzi. Jest to nowoczesna i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo działające w branży budowlanej. Za cel stawia sobie zbudowanie silnej i rozpoznawalnej marki, świadczącej usługi nie tylko w województwie łódzkim, ale na obszarze całej Polski. Świadczone przez siebie usługi opiera na trzech solidnych filarach. Po pierwsze – pracownicy. Wykwalifikowani specjaliści w swoich dziedzinach stanowią największą wartość firmy. Ich pasja, wiedza i doświadczenie pozwalają wykonywać prace na najwyższym, maksymalnie profesjonalnym poziomie. Po drugie – planowanie i systemowe podejście. Langeo Construction S.A do każdej realizacji podchodzi indywidualnie i stara się uwzględnić wszelkie potrzeby i oczekiwania klienta. Wiadomo jaką rolę w dziedzinie inwestycji odgrywa czas, dlatego jednym z priorytetów firmy jest terminowość. I wreszcie po trzecie – wysokiej jakości materiały i urządzenia. Wykonywane projekty nie tylko mają dobrze się prezentować i być użyteczne, ale muszą spełniać wszelkie wymogi bezpieczeństwa i to na każdym etapie realizacji. Stosowane technologie i nowoczesne maszyny i starannie dobrane materiały, w połączeniu z niezawodnością specjalistów, dają gwarancję doskonałego wykonania. Spółka Langeo doskonale zdaje sobie sprawę, iż polska branża budowlana stale się rozwija, potrzebując coraz lepszych i bardzie skutecznych metod. Wychodząc temu na przeciw, firma nieustannie podąża za zmianami, organizuje szkolenia dla pracowników, zdobywa nowe doświadczenia, ulepsza stosowane w pracy techniki oraz inwestuje w zakup nowoczesnych maszyn.

Niewątpliwie atutem Langeo Construction S.A jest przykładanie ogromnej wagi do obsługi klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji. Nieustannie są podejmowane kroki, zmierzające do zapewnienia wysokich standardów funkcjonowania oraz maksymalnie efektywnego zarządzania firmą. Świadectwem tego z pewnością jest znaczna liczba klientów, w tym dużych i znanych firm, którzy zaufali usługom świadczonym przez Langeo.

W ofercie firmy znajdują się m.in.: rozbiórki techniczne i ręczne, wyburzenia i roboty ziemne, system ochrony, naprawy i wzmacniania betonu, naprawy obiektów hydrotechnicznych i inżynieryjnych, rewitalizacja obiektów zabytkowych, budownictwo mieszkaniowe, prace podwodne, cięcie techniką diamentową, profesjonalne kotwienie w pełnej gamie materiałów budowlanych i konstrukcyjnych. Ponadto Langeo Construction S.A oferuje bezprzewodowe systemy detekcji, pozwalające na na nieinwazyjne lokalizowanie obiektów ukrytych w ścianach, podłogach i sufitach.

Branża budowlana daje duże możliwości, a praca dla Langeo Construction S.A z pewnością okaże się satysfakcjonująca, nie tylko pod względem rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowego i bardzo cennego doświadczenia, ale również pod względem finansowym. Pracodawca zapewnia atrakcyjną stawkę godzinową. Ponadto pracownicy otrzymują darmowe zakwaterowanie. Nie trzeba więc martwić się o znalezienie mieszkania i załatwianie formalności z tym związanych. Ponadto po naszej stronie pozostają wszelkie sprawy związane z przyjazdem do Polski, takie jak karty pobytu, wizy, pozwolenia itp.

Zachęcamy do składania aplikacji online pracownik budowlany. Liczba wolnych miejsc jest ograniczona.

0 0 votes
Daj ocenę
Doradca GSM

Doradca GSM

Leave a Replay