Oferta pracy

szukam pracownika

Zatrudnienie pracownika wymaga nakładu finansowego w ogłoszenie, zatrudnienie, czas na poświęcony na rekrutację.

Aby ogłoszenie spełniło swoja rolę powinno być właściwie napisane. Firma powinna przedstawić się: podać nazwę i krótko opisać czym się zajmuje. Następnie podać na jakie stanowisko poszukuje firma kandydata, oczekiwania – kwalifikacje, zakres obowiązków, co firma oferuje pracownikowi, w jaki sposób kandydat może ubiegać się o dane stanowisko. Punkty takie jak oczekiwania, zakres obowiązków, co oferuje firma powinny być ze sobą równoważne.

Firma jest wartościowa dla pracownika wtedy, jeśli ma coś do zaoferowania pracownikowi oprócz pensji, stawki godzinowej i przewyższający dwu, a nawet trzykrotnie zakres obowiązków i wymagań. Dobrze jeśli firma potrafi zainwestować w szkolenie nowego pracownika i dać mu możliwość rozwoju czyli przyszłość i karierę zawodową, a nie tylko ostrą harówkę. Praca to nie tylko pieniądze i reżim, ale atmosfera i rozwój zawodowy dla pracownika.

Dobrze jeśli na rozmowie kwalifikacyjnej obie strony uczciwie podejdą do sprawy. Jakiekolwiek formy kręcenia i mataczenia nikomu nie wyjdą na dobre. Skoro mamy XXI wiek to obozy pracy powinny przejść do przeszłości.

0 0 votes
Daj ocenę
Doradca GSM

Doradca GSM

Leave a Replay