Nowy zawód na wyciągnięcie ręki

Nowy zawód na wyciągnięcie ręki

Pytanie na początek: w której branży w Polsce dziś potrzeba od zaraz aż 50 000 specjalistów? Jakiego zawodu dotyczą dane szacunkowe Ministerstwa Rozwoju, które przewidują, że do 2025 roku w naszym kraju będzie brakować ich aż 200 000? W którym zawodzie mamy szansę na wynagrodzenia od 4830 do nawet 35 000 PLN brutto? Odpowiedź jest tylko jedna. Zawód: programista!

Programowanie = ciekawsze wyzwania

Kurs programowania i wejście do świata IT naprawdę zmieniają życie. Pomyśl o tym, ile razy nudziłeś się w pracy i nie byłeś w stanie znieść kolejnego zadania od swojego szefa. Nigdy więcej. Kiedy już zaczniesz pracę jako programista, w szczególności jako freelancer, zobaczysz, jak dobrze jest osobiście wybierać projekty, w których uczestniczysz i tworzyć zupełnie od zera nowe aplikacje, sklepy internetowe i serwisy WWW. Coś z niczego? Magia!

Programowanie = większe zarobki

Nie dość, że jeśli pokochasz programowanie, to Twoja praca będzie świetną zabawą i pasją, to jeszcze znacząco wzrosną Twoje przychody. Zapotrzebowanie na programistów, testerów oprogramowania, projektantów UX/UI i administratorów baz danych jest największe od lat. Zarównie w Polsce, jak i na świecie. Po pięciu latach pracy w zawodzie 80% programistów zarabia ponad 10 000 PLN brutto. Jak na polskie warunki to naprawdę dobra pensja, prawda?

Kto może zostać programistą?

Każdy. Także i Ty. Jeśli tylko:

  • chcesz się rozwijać i nie stać w miejscu,
  • jesteś zdyscyplinowany, sumienny i zorganizowany,
  • masz w sobie duże pokłady kreatywności i zdolności do pracy w grupie projektowej,
  • potrafisz zagryźć zęby i wiele godzin majsterkować przy czymś, aby to coś zadziałało,

To zdecydowanie branża IT jest dla Ciebie. Wiele osób już podjęło tę decyzję i odmieniło swoje życie zawodowe, a Ty?

Kto już odważył się zmienić zawód?

Przed zapisaniem się do akademii programowania pracowałem jako projektant maszyn wentylacyjnych – opowiada Marek Marciński, web developer, absolwent Software Development Academya już w trakcie kursu programowania udało mi się znaleźć pracę jako Associate Software Engineer w ADVA Optical Networking, gdzie pracuję już ponad 1,5 roku. Szybka zmiana zawodu i od razu etat? Gratulujemy!

 

Jacek Walczak, mgr inż. chemii i koordynator start-up’ów z pasjonata świata biznesu i tablicy Mendelejewa stał się testerem oprogramowania. Wspomina: Po kursie zupełnie zmieniłem swoje zainteresowania, dziś żyję nowinkami technologicznymi, programowaniem i rozwojem sztucznej inteligencji. To dopiero rewolucja!

 

A to tylko dwie z ponad 7000 historii osób, które ukończyły największą w Europie akademię programowania, Software Development Academy. Czyżby to już był czas na Ciebie? Jeśli tak, weź udział w rekrutacji i zdobądź ceniony w Europie i na świecie certyfikat programisty!

https://sdacademy.pl/

0 0 votes
Daj ocenę
Doradca GSM

Doradca GSM

Leave a Replay