Monitoring pracowników i ich stanowisk komputerowych w firmie łatwiejsza niż kiedykolwiek. Poznaj ActivREC!

Monitoring pracowników i ich stanowisk komputerowych w firmie łatwiejsza niż kiedykolwiek. Poznaj ActivREC!

Jak w prosty i nieinwazyjny sposób kontrolować swoich pracowników? Każdy przedsiębiorca zgodzi się, że pracownik, który należycie przykłada się do swoich obowiązków w firmie to skarb. Niestety większość pracowników komputer wykorzystuje nie do wykonywania pracy ale do załatwiania prywatnych spraw.

Czy jako szef lub manager często zastanawiasz się, co tak naprawdę robi personel w godzinach pracy? Jeśli tak, potrzebujesz narzędzia do jego monitoringu. ActivREC jest polskim oprogramowaniem, które w nieskomplikowany i skuteczny sposób to umożliwi. Za jego pomocą zaangażowanie zatrudnionych osób przestanie być tajemnicą.

Aktywność przedstawiona przejrzyście

ActivREC w nowoczesny sposób wykorzystuje informatyczną technologię pracy w chmurze. Kopię programu należy zainstalować na każdym komputerze, przy którym spędzają czas pracownicy. Osoba zarządzająca ma dzięki temu podgląd na każde stanowisko z osobna. Najlepsze jest to, że wcale nie trzeba przebywać w biurze.

Dzięki połączeniu z siecią szczegółową kontrolę można sprawować z dowolnego miejsca. Wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym. Program klarownie dostarcza informacji o każdym aktualnym działaniu. Możemy sprawdzić uruchomione aplikacje, otwarte dokumenty i odwiedzane strony internetowe. Jeżeli jakaś aktywność budzi nasze wątpliwości, np. nie jesteśmy pewni tematyki portalu, odwiedzanego przez pracownika, możemy podejrzeć ekran jego komputera za pośrednictwem zrzutu ekranu. W razie potrzeby istnieje też możliwość blokowania konkretnych stron www, które odciągają go od obowiązków.

Raporty bez przekłamań

Monitoring aktywności w ActivREC jest wyjątkowo dopracowany. Program udostępnia funkcję przydzielania zatrudnionym czasu wolnego. O jego rozpoczęciu informuje aplikację sam pracownik. Dzięki temu ocenimy, czy faktycznie dana osoba poświęca się obowiązkom tyle, ile powinna. Oprogramowanie umożliwia również rejestrowanie czasu przeznaczonego na wyjazdy i wyjścia służbowe w ciągu dnia. Pracodawca uzyskuje w ten sposób możliwość bardzo szczegółowego nadzoru. Co jednak w przypadku, gdy nieuczciwy pracownik próbuje manipulować wskazaniami programu? Może przecież otworzyć niezbędne narzędzia, ale wcale z nich nie korzystać. ActivREC ma na to sposób. Wykrywa bowiem, które uruchomione procesy są faktycznie aktywne, a nie stanowią tylko kamuflaż. Na tej podstawie kierownictwo jest w stanie szybko ocenić produktywność danej osoby.

Kontrola nad czasem i zadaniami

Sam monitoring to nie jedyna zaleta oprogramowania. Za pośrednictwem ActivREC jesteśmy w stanie przydzielać poszczególnym osobom zadania, a następnie obserwować jak sobie z nimi radzą. Pozwala to w prosty sposób ocenić, który ze specjalistów lepiej radzi sobie z projektem. Aplikacja pokazuje jak długo trwała realizacja w konkretnym przypadku. Pomaga to też samym pracownikom uporządkować swój plan działania i zmotywować się. Otrzymują oni bowiem przejrzystą listę rzeczy do zrobienia, w której zobowiązani są sami zaznaczać nad czym obecnie pracują. My oczywiście możemy śledzić wszystko na bieżąco, lub przyjrzeć się całości z szerszej perspektywy dzięki obszernym raportom.

Bezpieczeństwo i wydajność

ActivREC jest wygodnym narzędziem używanym na co dzień w firmach, które zatrudniają pracowników biurowych. Program nie spowalnia pracy komputerów, wykorzystuje tylko ułamek zasobów systemowych i nawet w przypadku chwilowego braku internetu nadal zbiera dane, które wyśle kierownictwu firmy, gdy tylko nastąpi połączenie z siecią internet. Jednak jeżeli interesuje nas wyłącznie podgląd aktywności, działanie programu można ukryć aby pracownicy nie wiedzieli, że są śledzeni.

0 0 votes
Daj ocenę
Doradca GSM

Doradca GSM

Leave a Replay