Odzież trudnopalna - hurtownia BHP.

Odzież trudnopalna – hurtownia BHP.

Odzież ochronna (inaczej: odzież specjalistyczna) to specjalny rodzaj odzieży bhp, która chroni użytkownika przed różnymi czynnikami szkodliwymi i niebezpiecznymi, jakie mogą zagrażać zarówno zdrowiu, jak i życiu człowieka. Rozróżniamy odzież ochronną antyelektrostatyczną, kwasoodporną, trudnopalną, wodochronną, ostrzegawczą (odblaskową).

Continue Reading
Pracownicy z Ukrainy w polskich firmach? Warto ich zatrudniać!

Pracownicy z Ukrainy w polskich firmach? Warto ich zatrudniać!

Wiele branż w Polsce zaczyna podupadać z powodu braku rąk do pracy. Przedsiębiorcy potrzebują budowlańców, informatyków, spawaczy, lekarzy, pielęgniarek i zawodowych kierowców. Szansą, aby zapewnić dobre funkcjonowanie wielu przedsiębiorstwom, jest zatrudnianie pracowników z Ukrainy. Mogą wspomóc naszą gospodarkę i poprawić tym samym sytuację w wielu firmach. Dlaczego warto dać im pracę?

Continue Reading

Jak wybierać dania w restauracji na diecie?

Jak odbierać dania w restauracji na diecie? Kiedy jesteśmy na diecie, często publikuje się nam, że życie na osiedlu jest ciężkie. Rodzinny posiłek w restauracji kojarzy się z koniecznością rozpoczynania zdrowego odżywiania na nowo, a biznesowa kolacja z ciężkostrawnymi potrawami. Zupełnie nie musi właściwie być. Wystarczy, iż będziemy nosić na wycieczce kilka zasad, które sprawią, […]

Continue Reading