Ile można zarobić na płatnych ankietach?

Ile można zarobić na płatnych ankietach?

Jeśli jesteś na takim etapie życia, że brakuje Ci gotówki, ale dysponujesz wolnym czasem, to może warto zainteresować się płatnym wypełnianiem ankiet? Zastanawiasz się, ile możesz zarobić, wypełniając ankiety? Gdzie najlepiej zacząć taką pracę i które firmy są godne zaufania?

Na czym polega wypełnianie płatnych ankiet?

Wypełnianie płatnych ankiet polega na wypełnianie kwestionariuszy o różnej tematyce. Nie trzeba mieć do tego zajęcia żadnych specjalnych umiejętności, certyfikatów czy wykształcenia. Potrzebny nam jest jedynie dostęp do komputera, Internet i trochę wolnego czasu.

W wielu portalach do zarabiania na ankietach możesz stworzyć swój profil, w którym przedstawia się, w jakich branżach chcemy działać. Możemy zajmować się ankietami dotyczącymi domów, finansów, rozrywki, motoryzacja, czy zakupów. Wszystko zależy od Twoich upodobań i preferencji i tego czym się interesujesz. Warto więc poświęcić chwilę już na samym początku i stworzyć taki profil, dzięki któremu będziesz otrzymywać płatne ankiety, które nie będą Cię nudzić. Warto nadmienić, że większość oferowanych ankiet online, kierowanych jest do osób powyżej 26 roku życia.

Ile można zarobić na wypełnianiu ankiet?

Wypełnianie ankiet, nie należy do najbardziej intratnych zajęć, ale jest dobrym alternatywnym źródłem dochodu. Nie ma się jednak co oszukiwać, wszystko będzie zależało od tego, ile czasu poświecimy na ich wypełnianie. Średnio miesięcznie można zarobić od 50 do 500 złotych w zależności od ilości wypełnionych ankiet i oczywiście wysokości prowizji. Jeśli chcesz zarobić nieco więcej, warto założyć konta na kilku portalach. Jeśli masz czas i na każdym z portali wypełnisz ankiety za przykładowe 400 złotych, to możesz w ten sposób osiągnąć całkiem przyzwoity zysk.

Większość portali ustala minimalny próg wypłat, który jest wymagany do jej wykonania. Niekiedy wynosi on 10 złotych, czasami 100 złotych

W wielu serwisach dla wytrawnych użytkowników, którzy przekroczyli pewien limit wypełnionych ankiet, przewidziany jest dostęp do tak zwanych Złotych Strzałów. Są to specjalne ankiety, które trwają tylko kilka dni lub polegają na znacznie bardziej wymagających wyzwaniach. Można w nich zarobić zdecydowanie wyższe pieniądze niż w standardowych ankietach, a dodatkowo można otrzymać nagrody rzeczowe. Ankiety te są rzadkością, jednak gdy się pojawią, możesz liczyć na szybki zastrzyk dodatkowej gotówki.

Od czego zacząć zarabianie na ankietach?

Komputer z dostępem do Internetu i czas wolny – tylko tyle potrzebujemy, żeby zacząć zarabiać na ankietach. Żeby rozpocząć swoją przygodę z ankietami bardzo pomocny będzie oddzielny adres e-mail, na który będziemy tworzyć konta w kolejnych portalach internetowych do wypełniania ankiet. Gdy takowy już posiadamy, tworzymy listę serwisów z ankietami i się w nich rejestrujemy. Proces ten może trwać bardzo długo, ponieważ wiele z nich podczas rejestracji zadaje sporo szczegółowych pytań dotyczących naszej osoby. Tworzenie kont może Ci zająć nawet kilkanaście godzin. Nie możesz się jednak na tym etapie poddać, ponieważ jest to pierwszy krok do budowania zarobku za wypełnianie ankiet.

Jeśli zainteresowałeś się tematem płatnego wypełniania ankiet, zacznij już dziś, by nie marnować swojego czasu i potencjału. Jeśli jednak uważasz, że to nie dla Ciebie, a mimo to potrzebujesz szybkiej gotówki, nie poddawaj się w poszukiwaniach innego zajęcia, które pozwoli Ci dorobić parę groszy.

0 0 votes
Daj ocenę
Doradca GSM

Doradca GSM

Leave a Replay