5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! Polacy coraz częściej kupują przez internet. Z możliwości za rok 2018 wynika, że pierwsza sklepów sprzedających nasze produkty online wzrosła o 34% w przeciągu ostatnich 5 lat. Również na placu pojawiają się innowacyjne metody, które zapewniają zrobienie zakupów jeszcze szybciej, i dzięki najwyższym standardom zabezpieczeń transakcji zyskujemy pokój i bezpieczeństwo. Dlaczego Polacy kupują przez internet?

5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet!

Oszczędność czasu

Według informacjach z raportu KPMG na badanie: “Dlaczego wierzymy w sklepach internetowych?” 40% odpowiedzi wyglądało na oszczędność czasu. Obecnie wszystkiemu z nas chce na bliskim załatwieniu swoich myśli. Nie akceptujemy czekać w kolejkach. Zakupy przez internet ułatwiają nam uniknięcie tłumów. Nie wymagamy martwić się godzinami otwarcia sklepu ani tymże, jak dojechać w poszczególne miejsce. Zamiast tego zaczynamy stronę internetową i wszystko narzekamy na wyciągnięcie ręki. Jeśli pierwszy przeglądany przez nas sklep online nie oferuje interesującego nas produktu, łatwo możemy wejść do różnego, trzeciego i czwartego. Zajmie nam toż doskonale trochę czasu niż spacer po galerii handlowej. Dodatkowo cały proces zakupów od wyboru przedmiotu po realizację transakcji może zająć nawet kilka chwili, co w sklepach stacjonarnych sprowadza się rzadko.
Wszystko w pewnym miejscu

Kolejnym powodem, który otrzymałeś wynik 27% wskazań, jest dostępność wielu towarów w pewnym miejscu. Dzięki urządzeniu podpiętemu do internetu otrzymujemy więcej oferty niż w galeriach handlowych. Możemy wpisać na część każdego biznesu i czytać asortyment w jakimś miejscu i czasie. Co Polacy kupują przez internet? Według badania PwC największym wzięciem cieszy się odzież oraz obuwie. Na drugim miejscu wybierają się leki i pielęgnacji. Widać więc żyć zaskoczeniem, jednak warunek jest przydatny. Mowa tutaj o cenach, które często dzielą się od tych stacjonarnych. Trzecią pozycję zajmują książki, muzyka, obrazy i gry wideo. Wiele kobiet posiada jednocześnie ze sklepów internetowych w projektu zamówienia mebli i wyposażenia domu. Warto wspomnieć, że aż 47% badanych określa się na zakup przez internet produktów spożywczych.
Możliwość porównania cen

Trzecim powodem, o którym warto wspomnieć, jest szansę porównania cen. Taka odpowiedź uzyskała aż 54% wskazań w raporcie KPMG. Owszem, w sukcesie sklepów stacjonarnych także będzie to możliwe, tylko w takiej rzeczy musimy udać się co kilka do kilku miejsc. Z zmianie korzystając z internetu, wystarczy wpaść na pewną stronę, a każde niezbędne wiedze będą na wyciągnięcie ręki. Gdy zatem możliwe? Wszystko to dzięki porównywarkom cen. Kiedy chcemy wziąć z najatrakcyjniejszej oferty pod względem cenowym, wystarczy wpaść na odpowiednią platformę. Kolejnym krokiem będzie wybranie dobrego nas produktu lub sklepu. Następnie otrzymamy zestawienie produktów łatwych w pozostałych sklepach wraz z propozycją cenową, która planuje i cenę dostawy. Dzięki temu bez problemu wybierzemy najtańszą z propozycje.
Atrakcyjne promocje

Atrakcyjne reklamy to inny powód, jaki w wersji cena otrzymał aż 46% wskazań respondentów w raporcie KPMG. Coraz częściej sprowadza się, że sprzedawcy proponują naszych klientów do podejmowania z kolekcji internetowej przez duże promocje. Dzięki nim ważna dostać produkt nawet do kilkudziesięciu procent taniej aniżeli w kolekcji stacjonarnej. Zdarza się również, że rabaty obejmują koszty dostawy. Inne sklepy wprowadzają promocje kup 2 za 1 i mnóstwo nowych. Bez wątpienia takie możliwości częściej można wpaść w budowy niż stacjonarnie. Warto też wspomnieć, że istnieją strony, które umieszczają w pewnym miejscu wszystkie dostępne rabaty. Dzięki temu zaoszczędzimy coraz więcej czasu i pieniędzy.
Dostępność różnych form płatności

Warto też wspomnieć o dostępności różnych form płatności. Sklepy internetowe dają naszym użytkownikom wzięcie z najoryginalniejszych rozwiązań. Według raportu Gemius “e-Commerce w Polsce 2019” wiele kobiet decyduje się na zastosowanie z szybkich przelewów za pośrednictwem takich serwisów jak: PayU, przelewy24, Dotpay. Trzy kolejne miejsca posiadają bardziej klasyczne rozwiązania, przykładowo płatność gotówką u kuriera, przelew tradycyjny, wysyłka za pobraniem. Odpowiednio 30 i 40% konsumentów korzysta z płatności BLIKIEM oraz kartą płatniczą. Jeszcze dobrze sklepów oferuje także płatności SMS-em lub mobilne takie jak: stosowanie kodów QR. Żyć potrafi są one kilka atrakcyjne wśród polskich konsumentów, natomiast nie odbiegają od drugich skutecznością i energią.

Na efekt dodajmy także o płatnościach z odroczonym terminie, które zapewniają zrobienie zakupów i opłacenie ich dopiero po pewnym okresie, przykładowo 30 dniach. Ponadto sklepy internetowe umożliwiają i zrobienie zakupów na raty. Możemy wykorzystać również z sposobów świadczonych przez sklepy, jak i pracy finansowych. Dzięki możliwości wnioskowania online o pożyczki ratalne można oraz w niniejszy rozwiązanie pozyskać potrzebne pieniądze na sprzęt RTV, AGD, elektronikę czy jakikolwiek inny cel.

Artykuł został przygotowany przez lekarzy z 5 powodów, dla których Polacy kupują przez internet! .

0 0 votes
Daj ocenę
Doradca GSM

Doradca GSM

Leave a Replay